Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel ekipmanlarımızla ürün fotoğraflarınızın çekimlerini yapıyoruz!

 Katalog, dergi, fiyat listeleri, broşür vb. basılı işlerinizde ve dijital ortamda (web siteniz, online katalog, tanıtım cd ‘leriniz) kullanılmak üzere ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel ekipmanlarımızla çekiyor ve kullanıma hazır halde size teslim ediyoruz.

Ürünlerinizin türüne ve ebatlarına göre;

Ürünlerinizi profesyonel stüdyo ortamında çekiyoruz. Ürünleri, karşılıklı görüşme sonrası biz gelip alıyoruz yada siz stüdyomuza bırakarak çekim sonrasında stüdyomuzdan teslim alıyorsunuz.

Şayet ürünleriniz taşınamayacak kadar büyükse yada stüdyo ortamı sağlamaya gerek bulunmuyorsa;

Profesyonel Ürün FotoğrafçılığıProfesyonel Ürün Fotoğrafçılığı

Bu durumda yine ürün ebatlarına göre, çekim için iş yerinizde bir alan ayırıyorsunuz. Bize ayıracağınız bu alanı, ekipmanlarımızı kullanarak fotoğraf çekimleri için uygun bir ortam haline getiriyoruz. Küçük bir masa bile bu iş için yeterli olabilir.

Çekimler genellikle ürün sayısına ve ürünün / ortamın zorluğuna göre 3 gün kadar sürebiliyor. Fotoğraflarınızın baskıya hazır hale getirilmesi ve çoğaltılıp tarafınıza sunulması ile birlikte bu süre yaklaşık 5 günü bulabiliyor.

Ürünlerinizi ve iş yerinizin durumunu değerlendirip gerekiyorsa fotoğraf çekimlerini stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz. Sırası gelmişken; ürünlerinin çekimlerinin zor olması dolayısıyla sizden herhangi bir fiyat farkı talep etmiyoruz.

Son olarak;

Ürünlerinizin fotoğraf çekimlerinin bitmesinin ardından düzenlemeleri yapılıyor, TIFF, Raw, Jpeg ve Psd formatlarında Dvd ‘ler içerisinde fotoğraflarınızı temiz bir şekilde size teslim ediyoruz.