Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun, Yükselişe İlk Adımı Bizimle Atın !

SEO

SEO

İnternetteki başarınız için iyi bir sıralama belirleyicidir! Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor.

İnternette kullanıcıları:

% 70 doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun % 80'i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada yer elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web sitesi indekslenmiştir. Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerimize dayanarak tam bir optimizasyon paketi sunarız.

Optimizasyon kapsamındaki hizmetlerimiz:

Website Analizi Website Analizi

Arama motoru sonuç sayfalarında veyahut listelerinde üst sıralarda yer almak için öncelikle sitenin detaylı bir analizinden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri belirleniyor ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site Optimizasyonu Site Optimizasyonu

Web site analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bir sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden, resimlerin uygunluğundan ve etiketlerden başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidebilir.

Arama motorlarına kayıt Arama motorlarına kayıt

Sitenizi aramam motorlarına, katalog ve portallara kaydı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun bir şekilde yapılır. Detaylı bir dokümantasyon raporu ile çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir sıralama raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümantasyonu.

Site Optimizasyonu Optimizasyon ayarı ve takibi

Arama motoru optimizasyonu sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler.Indexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir.Genel olarak web sitesi bir kere daha gözden geçirilip arama motorlarında bir düzeltme veyahut optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir. Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir sıralamalar bulunmasını sağlamaktayız